سفارش خرید کالا و محصولات
 

بذر(اسپان) قارچ صدفی فلوریدا
بذر (اسپان)قارچ دکمه ای

بذور (اسپان)قارچ های غیر متعارف

کمپوست قارچ دکمه ای بلوکه
کمپوست قارچ دکمه ای کیسه ای
انواع خاک های پوششی ایرانی
سموم و مواد ضد عفونی کننده تخصصی جهت سالن
دستگاه ها و لوازم و تجهیزات

 

روش خرید  1

 در صورتی که می خواهید محصول مورد نظر خود را حضوری تحویل بگیرید:پس از ثبت سفارش و تماس به آدرس شیراز چهار راه پارامونت اول خیابان قصردشت روبروی بانک صادرات ساختمان تجاری شفاف طبقه ی 3 مراجعه نموده و سفارش دهید.

 روش خرید 2

  در صورتی که می خواهید محصول مورد نظر برای شما ارسال شود در هنگام سفارش مبلغ   10000 هزارتومان علاوه بر بهای بذر بابت هزینه حمل با پیک موتوری و بسته بندی جهت تحویل بذر به  باربری شیراز به منظور ارسال بار به شهرتان(مقصد) واریز نمایید. هزینه تحویل بار از باربری شهر مورد تقاضا به عهده مشتری است.


 روش پرداخت بانکی  

نام بانک :          ملت
نام صاحب حساب:  نجمه مسرور 
شماره حساب:      1522831655      
                         


1-از طریق مراجعه به بانک:

با مراجعه به بانک ملت مبلغ مربوطه را به شماره حساب1522831655 به نام نجمه مسرور دولت آبادی واریز نمائید .سپس بعد از ثبت سفارش خرید بذر شماره فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است به همراه تاریخ پرداخت را به تلفن همراه شماره 09382429210اس ام اس نمایید همچنین فرم ثبت سفارش را در انتهای همین صفحه تکمیل و ارسال نمایید.

  2- از طریق دستگاه خود پرداز (ATM)

با در اختیار داشتن کارت یکی از بانک های عضو شبکه شتاب بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه خواهید بود.به مراجعه به  نزدیکترین دستگاه خود پرداز گزینه انتقال وجه و سپس به کارت دیگر را انتخاب کنید و در صفحه ای که ظاهر می شودمبلغ را به ریال وارد کنیدو کلید ورود را بزنیدو مراحل  بعدی را به ترتیبی که از شما خواسته می شود انجام دهید تا به آخرو پس از دریافت رسید بانکی در خط دوم رسید چاپی شماره ارجاع درج شده است این شماره به همراه تاریخ واریز و میزان سفارش را به  تلفن همراه شماره 09382429210  اس ام اس نماییدهمچنین فرم ثبت سفارش را در انتهای همین صفحه تکمیل و ارسال نمایید.
 

شماره کارت بانک ملت  6104337231258953
به نام نجمه مسرور دولت آبادی

 

ثبت سفارش:

 لطفاً درخواست و سفارش خود را با جزئیات کامل و مشخصات و آدرس دقیق ثبت کنید تا در اسرع وقت پیگیری شود:  
نام و نام خانوادگی :  
تلفن ثابت:  
تلفن همراه:  
پست الکترونیک:  
انتخاب نوع سفارش :  
سفارش اسپان و بذر قارچسفارش دستگاه و تجهیزاتسفارش سموم و مواد ضد عفونی کنندهسفارش کمپوستسفارش خاک پوششی ایرانی یا خارجیسایر
میزان سفارش:
   
توضیحات: